k3Tworząc łańcuch ludzi dobrej woli, chcemy pozyskać artykuły spożywcze, które w formie paczek wyda PCK najuboższym rodzinom z terenu Elbląga i okolic.

W związku z powyższym zapraszamy ZSTI do udziału w tej akcji. W tych niezwykłych dniach bardzo ważna jest radość dawania i dzielenia się z innymi. Dzięki Państwa pomocy będziemy mogli wspólnie podarować potrzebującym radosne Święta Bożego Narodzenia.

phoca thumb s k2Uwaga klasy mundurowe! (i nie tylko )!

Od poniedziałku do piątku 29.11.2019 ruszamy ze zbiórką w ramach Paczki dla Rodaka i Bohatera na Kresach oraz zasłużonych weteranów w naszym regionie.

Zbieramy:
- słodycze

- żywność o długim terminie ważności
- chemia gospodarstwa domowego
- przybory toaletowe / kosmetyki
- przybory szkolne

banksy Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby do pracy w wolontariacie na zebranie organizacyjne:

 

Piątek 6.09

godz. 11.25

Gabinet 111


Opiekun Wolontariatu ZSTI

Katarzyna Wójcik

Drodzy uczniowie! Wolontariat ZSTI zaprasza do współpracy. Opis aktualnie organizowanych akcji znajdziecie pod poniższymi linkami :)

Dom Czarnych Bzów

"Ośmiorniczki na tęczowych kocykach"

Miesiąc Dobroci Dla Zwierząt

Fundacja „Świat na tak” jest organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu 8 Wspaniałych. Akcja, która przez lata rozrosła się i na stałe wpisała w polski krajobraz wolontariatu, w tym roku ma swoją XXIV edycję.

Tegoroczny finał konkursu odbył się w sobotę, 9 czerwca w Mrzeżyńskim Centrum Sportu. Na gali z grona wszystkich wytypowanych ponad dwustu wolontariuszy, została nagrodzona finałowa „ósemka” .

Niezwykle miło jest nam poinformować, że tegorocznym Laureatem Konkursu Ogólnopolskiego 8 Wspaniałych został nasz wolontariusz, uczeń klasy 3 c - Patryk Pieczarka.

Wolontariusze z HelpZSTI zapraszają serdecznie do odwiedzenia własnej strony internetowej oraz mediów społecznościowych o tematyce komputerowej :
Strona główna: http://etechkomp.pl/

Nasza szkoła dołączyła do Wielkanocnej Zbiórki dla Najuboższych Polaków Mieszkających na Łotwie.

Uwaga! Jeszcze tylko do 6.12.2017 roku trwa rejestracja wolontariuszy do XXVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Więcej informacji o sposobie rejestracji dostępne jest w artykule

"Zostań Wolontariuszem XXVI Finału WOŚP".

Zawiadamiamy, że pierwsze organizacyjne zajęcia szydełkowania i dziergania na drutach odbędą się w poniedziałek 4 grudnia o godz. 14.10 w gabinecie 102.

Zapraszamy chętne osoby. Jeśli posiadacie sprzęt i włóczki, prosimy o zabranie.
Na spotkaniu wybierzemy nazwę naszego klubiku.
Zapraszamy też osoby, które potrafią wykonać ładne wełniane cuda, by choćby okazjonalnie, w roli gościa, brały udział w zajęciach.

Wolontariat ZSTI

   
   
Facebook