phoca thumb s img 20191205 wa000115 listopada i 2 grudnia 2019 r. w rozgrywkach międzyszkolnych w ramach LICEALIADY zespoły chłopców reprezentujące naszą szkołę w piłce ręcznej i tenisie stołowym stanęły na podium.

We wtorek 23.01.18r. o godzinie 10:00 rozpoczną się zajęcia sportowe dla chętnych uczniów.

Serdecznie zapraszamy :)

Drużyna siatkarzy ZSTI w ramach przygotowań do zawodów regionalnych (PÓŁFINAŁ LICEALIADY) wzięła udział w turnieju piłki siatkowej organizowanym przez dyrektora AZS PWSZ ELBLĄG.
W turnieju uczestniczyły 3 drużyny :
- REPREZENTACJA PWSZ
- REPREZENTACJA ZSTI
- REPREZENTACJA I LO
Nasi siatkarze ukończyli turniej na II miejscu pokonując starszych kolegów z AZS PWSZ (2:0), mecz z I LO po wyrównanej walce zakończył się wynikiem (1:2).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów - nauczyciele w-f.

5 stycznia obchodziliśmy w ZST-I Dzień Sportu. Z tej okazji głównym zadaniem każdej klasy było zaprezentowanie wylosowanej przez siebie dyscypliny sportowej, strojów i akcesoriów dla niej charakterystycznych oraz wybitnych w danej dziedzinie sportowców. Po prezentacjach delegacje klas uczestniczyły w quizie wiedzy, poprowadzonym przez pana Piotra Lichocińskiego.
Wszystkie elementy imprezy były – jak to na zawodach – punktowane :) Wyniki oszałamiającej kreatywności i fantastycznej pomysłowości przedstawiają się następująco:

W dniu 04.01.2018 r. nasza Szkoła brała udział w akcji "Stop zwolnieniom z w-f-u".

Na hali HSW zorganizowano lekcję wychowania fizycznego prowadzoną przez Mistrza Świata i Mistrza Olimpijskiego w judo - Pawła Nastulę.

Reprezentacja naszej Szkoły wzięła czynny udział w tych zajęciach czego dowodem są liczne zdjęcia i komentarze w mediach społecznościowych.

Już po pierwszym meczu z LO Braniewo (2:0) wiadomo było ze awans do dalszych rozgrywek mamy w ,,kieszeni".
Jednak w pamięci siatkarzy ZSTI tkwił ostatni turniej i porażka z ZSM.
Tym razem nasza drużyna wykazała się niesamowitym zaangażowaniem oraz determinacją tworząc PRAWDZIWY ZESPÓŁ który wygrał cały turniej i awansował z pierwszego miejsca do dalszych zmagań na parkiecie areny Regionalnej.

   
   
Facebook