W dniu 19 października odbyła się w Pasłęku XVI edycja Konkursu Piosenki Obcej. Naszą szkołę reprezentowali Agata Sawka i Szymon Czyżewski. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Szymon z piosenką Shawna Mendesa "There's nothing holding me back" zajął II miejsce :) Obojgu reprezentantom serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

Miło Nam poinformować, że w dniu 19 października uczennica Naszej Szkoły, Magdalena Nowokrzewska z klasy 4a, przygotowująca się do konkursu pod opieką pana Mariusza Jagiełło, została wyróżniona w międzyszkolnym konkursie pod Patronatem Prezydenta Miasta Elbląga "TYDZIEŃ KODOWANIA" w Szkole Podstawowej nr 19 w Elblągu – „Elbląg moje miasto”. Wyróżnienie i nagrody rzeczowe Magda odebrała z rąk pana Witolda Wróblewskiego - Prezydenta Miasta Elbląg. Gratulujemy!

Z drużynowych zawodów w biegach na orientację wracamy za złotymi medalami w kategorii chłopców i brązowymi w kategorii dziewcząt. Zawody w ramach Licealiady odbyły się w Bażantarni, męska drużyna w składzie Jakub Typański, Adam Gołębiewski oraz Przemysław Kananowicz zdeklasowała konkurencję i obroniła tytuł sprzed roku.

Dziewczęta biegnące w składzie Agata Grabarczyk, Natalia Biegaj, Kamila Szepeta, Aniela Czyplis nieznacznie przegrały walkę o drugie miejsce.

8 maja 2018 zostały ogłoszone wyniki  I Miejskiego Konkursu Plastycznego "Profilaktyka! Niech rak nas unika!" zorganizowanego wspólnie przez MDK w Elblągu i NU-MED Grupę S.A. Konkurs swym Honorowym Patronatem objął Prezydent Elbląga, Witold Wróblewski.

Nasza uczennica z klasy 4f - Patrycja Gerka - otrzymała nagrodę Prezydenta Elbląga za osiągnięcia sportowe w roku 2017. Patrycja trenuje boks w KSW Tygrys. Uczennica kształci się w zawodzie technik logistyk. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

ZST–I najlepsza drużynowo!

Dnia 5 marca 2018 w auli Zespołu Szkół Techniczno – Informatycznych odbyły się VII eliminacje miejskie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Do konkursu przystąpiły 3 elbląskie gimnazja oraz 8 szkół ponadgimnazjalnych.

Naszą szkołę reprezentowali : Karol Pyżyński 3F, Piotr Szala 2C, Milena Mitura – 2C

   
   
Facebook