W celu uzyskania zaliczenia praktyki zawodowej uczeń musi na bierząco prowadzić Dzienniczek praktyk, który jest dostępny do pobrania poniżej w zależności od kierunku i posiadanego oprogramowania:

Dzienniczek praktyk - Informatyk KLASA 2 docx Dzienniczek praktyk - Informatyk KLASA 2 pdf 
Dzienniczek praktyk - Informatyk KLASA 3 docx Dzienniczek praktyk - Informatyk KLASA 3 pdf
Dzienniczek praktyk - Logistyk docx Dzienniczek praktyk - Logistyk pdf
Dzienniczek praktyk - Reklama docx Dzienniczek praktyk - Reklama pdf
Dzienniczek praktyk - Elektryk.docx Dzienniczek praktyk - Elektryk.pdf

Wersja docx

Dzienniczki są zapisane w formacie docx obsługiwanym przez MS Word od wersji 2010 lub innym programie pokrewnym (np.: OpenOffice lub LibreOffice). W celu wypełnienia dzienniczka należy go pobrać i uruchomić do edycji w zależności od sposobu wyświetlenia:

1. klikając w "Włącz edytowanie" na żółtym polu

edycja3

2. klikając w "Widok" a następnie "Edytuj dokument"

edycja1

 

Wersja pdf

Dzienniczek wykorzystuje formularze do uzupełniania informacji. Aby wypełnić dzienniczek należy posiadać zainstalowany program do obsługi dokumentów pdf, np.: Adobe Acrobat Reader (dostępny do pobrania pod tym adresem: https://get2.adobe.com/pl/reader/

Uwaga! Nie można edytować formularzy poprzez przeglądarkę. Należy posiadać zainstalowany program i zapisać dokument pdf na dysku komputera. Można to zrobić klikając w odnośnik a następnie w ikonę "Pobierz"

d1

 

Uwaga! 2 ostatnie strony Dzienniczka należy wydrukować i dać do wypełnienia opiekunowi praktyk. Aby zaliczyc praktyki należy wysłać wypełniony dzienniczek na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz przynieść wydrukowane i wypełnione 2 ostatnie strony w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od dnia zakończenia praktyk!

 

Prawidłowe wypełnienie dzienniczka:

1. Należy uzupełnić wszystkie informacje, które są oznaczone na czerwono lub znajdują się w niebieskim prostokącie.

2. Należy uzupełniać tabelę przy każdorazowej zmianie wykonywanej czynności.

3. Należy wydrukować 2 ostatnie (uzupełnione strony) dzienniczka i przedłożyć je opiekunowi praktyk do wypełnienia.

 

Uzupełnianie tabeli:

W pierwszej kolumnie należy wybrać/wpisać datę odpowiadającą dniowi praktyki. Następnie w drugiej komórce należy wybrać realizowany Efekt kształcenia. Kolejną czynnością jest opisanie jak ten efekt kształcenia został zrealizowany. Następnie należy podać ilość godzin spędzonych nad realizacją efektu. Uwaga! Jednego dnia można realizować klika efektów i wówczas utworzyć klika wierszy z ta samą datą lub można realizować jeden efekt przez klika godzin. Suma wszystkich zrealizowanych godzin musi wynosić:

- 160h dla klas III

- 140h dla klas II

 

Aby dodać kolejny wiersz należy użyć symbolu + w tabeli (dotyczy wyłącznie formatu docx).

edycja2

 

 

   
   
Facebook