phoca thumb s probuja by egzamin wypadl celujaco 115663Elbląska gazeta internetowa portel.pl po raz kolejny napisała o Naszej szkole. Tym razem artykuł dotyczył próbnego egzaminu z kwalifikacji E.14 w części praktycznej. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem https://www.portel.pl/wiadomosci/probuja-by-egzamin-wypadl-celujaco/115663

fot. Anna Dembińska PORTEL.PLDnia 6.03.2019 r. w Naszej szkole odbyły się warsztaty warsztaty przybliżające tematykę Unii Europejskiej przeprowadzone przez Fundację Schumana."Agitacji wyborczej nie było, choć prowadzące zajęcia działaczki fundacji skupiły się przede wszystkim na pozytywach Unii. Uczniowie IV klasy Zespołu Szkół Techniczno – Informatycznych dowiedzieli się, czym zajmują się europosłowie i dlaczego warto być członkiem Unii". Więcej o przeprowadzonych warsztatach można przeczytać na stronie portel.pl lub dziennikelblaski.pl.

Miejskie Centrum Wolontariatu w Elblągu opisało na swoim facebookowym profilu o tym jak wolontariusze z ZSTI pomagali przy organizacji V edycji festiwalu Tańca Nowoczesnego "ŻUŁAWY DANCE PROJECT" 2019. Zapraszamy do zapoznania się z wpisem: A tak minął Nam weekend…

Po raz kolejny elbląska gazeta internetowa portel.pl napisała o Naszej szkole. Tym razem wpis dotyczy quizu stworzonego przez uczniów ZSTI. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem: Czas na quiz. Co Ty wiesz o upamiętnieniu w Elblągu Polskiego Państwa Podziemnego?

O obchodach Narodowego Święta Niepodległości w Naszej szkole napisał Dziennik Elbląski. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem i zdjęciami:

Wspólnie zaśpiewali dla Niepodległej

 

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu prowadzi cykl reportaży pod nazwą "Odliczanie do matury". Jeden z nich powstał w ZSTI. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem wideo.

 

 

 

   
   
Facebook