phoca thumb s 1Podczas gali z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, która odbyła się 5 grudnia 2019 r. w Ratuszu Staromiejskim, miało miejsce uroczyste wręczenie statuetki „Drzewko Zdrowia” dla Zespołu Szkół Techniczno – Informatycznych.  Nagroda ta została ufundowana przez Elbląskie Amazonki i przyznana za zajecie III miejsca w konkursie na „Najlepsze hasło promujące zdrowie”, przedstawione przez młodzież podczas Marszu Zdrowia „Kocham Cię Życie!”.

Autorkami hasła i pracy były uczennice klasy I g – Anna Fersz i Elżbieta Rybak.

Gratulujemy !!!

Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w internetowym głosowaniu J

euklides2XXI Konkurs Matematyczny "EUKLIDES" jest organizowany przez Stowarzyszenie Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych, do którego to Stowarzyszenia należy również Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych.
W konkursie bierze udział młodzież ze szkół polskich oraz litewskich. W konkursie mogą brać udział uczniowie pierwszych, drugich i trzecich klas średnich szkół zawodowych.

Dnia 1 kwietnia w Naszej szkole odbędzie się Dzień Języków Obcych. Impreza zacznie się o 10:40 i trwać będzie do 12:25. Każdą klasę reprezentują trzej uczniowie, którzy rywalizować będą w kilku kategoriach:

Konkurs karaoke

Quiz wiedzy o wielkiej Brytanii, Niemczech i Rosji

W dniu 4 grudnia grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w drugim etapie konkursu języka angielskiego "Modern Students" w Olsztynie. Reprezentowali nas Natalia Frączak, Maciej Sobierajski, Jakub Migoń, Krzysztof Blicharz i Mateusz Stokłos. Na wyniki czekamy do 18 grudnia, a tymczasem trzymamy kciuki za jak najlepsze rezultaty!

Stowarzyszenie Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych zaprasza do udziału w XX edycji Konkursu Matematycznego „Euklides”.

- w konkursie mogą brać udział uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich technikum zawodowego.

- więcej informacji na stronie: www.tworczeiaktywne.pl

- etap szkolny konkursu - 20.12.2018 (czwartek) gabinet 32 godz. 8.00

- zgłoszenia do nauczyciela matematyki

                                                                                                      Zapraszamy !!!

28 listopada 2018 r. (środa) o godzinie 9:45 w auli szkolnej odbędzie się XXVII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża.

Zainteresowanych rywalizacją uczniów (dwóch z każdej klasy I-III) prosimy o kontakt z Panią Elżbietą Ptasznik lub pielęgniarką szkolną - Panią Bogumiłą Przygodą.

Na zwycięzców czekają nagrody.

   
   
Facebook