W środę 27 lutego w sali 32, o godz. 17:00 odbędzie się obowiązkowe spotkanie dla rodziców uczestników projektu Erasmus+.

OBECNOŚĆ NA SPOTKANIU JEST OBOWIĄZKOWA!

Nasza szkoła bierze udział w unijnym programie Erasmus+. Dlatego nasi nauczyciele udali się do naszej szkoły partnerskiej w Czechach,  by razem z przedstawicielami czeskiej szkoły z pracować nad organizacją projektu „Europejska młodzież - cechy wspólne i różnice”. Ten wyjazd okazał się niezwykle bogaty na poziomie wymiany doświadczeń, ale również ze względu na poznanych ludzi i miejsca.

W środę 27 lutego w sali 32, o godz. 17:00) odbędzie się obowiązkowe spotkanie dla rodziców uczestników projektu Erasmus+.

OBECNOŚĆ NA SPOTKANIU JEST OBOWIĄZKOWA!

Więcej informacji u p. Danuty Szwarc i p. Izabeli Mroczkowskiej.

 STRONA PROJEKTU >>

Pliki do pobrania:

 

PLIKI >>

 

Nasza szkoła od września 2018 bierze udział w programie Erasmus+. Akcja KA2 – Partnerstwa strategiczne na rzecz kształcenia i szkoleń zawodowych – Innowacja/innowacyjność.

Tematem projektu jest „Europejska młodzież – cechy wspólne i różnice”.

Głównym celem projektu jest opracowanie narzędzi refleksji wspierających indywidualne ścieżki kształcenia młodzieży. Nowe materiały i pomysły poprawią jakość kształcenia i szkolenia młodzieży oraz podniosą poziom efektów uczenia się.

   
   
Facebook